Our locations

Rua da Esperança 21, 1200-655 Lisboa

R. Sampaio Bruno 4A, 2775-279 Parede

А. Мітґуч “Довкола корабля. Енциклопедія”

13.00 

13.00 

Shopping Cart

No products in the cart.

А. Мітґуч “Довкола корабля. Енциклопедія”

13.00 

Люди завжди були у захопленні від безкрайніх просторів морів та океанів і здавна намагалися завоювати собі їхні безмежні плеса. Ріки стали важливими торговельними шляхами, а моря – місцем, де добували харч. Тепер кораблі – важливий транспортний засіб. Загалом, ця книга оповідає своєму читачеві про історію судноплавства. А починалося усе з видовбаних або випалених стовбурів дерев, потім з’явилися вітрила, пароплави, плавучі фабрики, які переробляють виловлену рибу, портові буксири та гоночні човни… Тут багато усього: історія, гумор та величезна кількість неймовірних дрібничок-деталей. Досліджувати, відкривати та винаходити – і є головною ідеєю цієї книги.

Це оригінальне видання 1977 року захопить малих дослідників і перенесе їх у світ 40 років тому. Книга демонструє, як тоді сприймали світ та як люди уявляли собі майбутнє, тобто час, у який ми живемо нині.

У 1978 році книга внесена до почесного списку премії імені Ганса Християна Андерсена.

Share your find

You may also like…

А. Мітґуч “Довкола колеса. Енциклопедія”

13.00 

Людина споконвіків прагнула пересуватися швидше та комфортніше й постійно винаходила нові транспортні засоби. На сторінках цієї науково-популярної…